İŞLETME (İNGİLİZCE)

Prof. Dr. Thomas Russell GILLPATRICK İle Söyleşi

30.05.2018 Çar 04:50

Prof. Dr. Thomas Russell GILLPATRICK Pazarlama Stratejilerinden Bahsetti.

İstanbul Gelişim Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü tarafından Portland State Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Thomas Russell Gillpatrick konuk edildi.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Rektörlük yerleşkesi Taşkent konferans salonunda 04.04.2018 tarihinde düzenlenen etkinlik kapsamında Prof. Dr. Thomas Russell Gillpatrick konuşmacı olarak davet edildi. Pazarlama alanında uzman olan Gillpatrick, etkinlik sırasında ilgili alandaki bilgi ve deneyimlerini konuklara aktardı. Gillpatrick, pazarlamada inovasyonun önemini güncel örneklerle açıklama aşamasında, ürün inovasyonu, süreç inovasyonu, sosyal inovasyon gibi farklı türlerde inovasyon örnekleri vererek, işletmelerin pazarlama stratejilerinde inovasyonun bir hayli önem arz ettiğini vurguladı. Gelişen teknoloji ve küreselleşmeyle birlikte değişen müşteri taleplerinin inovasyonu tetiklediğini belirten konuşmacı, bununla birlikte, krizlerin inovasyon için bir fırsat olduğunun altını çizerek işletmelerin başarısı için pazarlama inovasyonunun kritik bir öneme sahip olduğunu belirtti.

Etkinliğin sonunda katılımcılardan gelen soruları yanıtlayan Gillpatrick’e Semra Boğa tarafından teşekkür belgesi ve plaket takdim edildi.


Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Piyade Onbaşı Murat Şengöz Sokak No:8 Avcılar/ İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01

E-mail

bilgi@gelisim.edu.tr