EKONOMİ VE FİNANS

21. Yüzyılın Sorunları

31.05.2018 Per 09:48

Prof. Dr. N. Hülya TIRMANDIOĞLU TALU tarafından düzenlenen 2nd Gelisim UWE International Conference on Economics, Finance and Management 3-4 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşti.

2nd International confereance
Ekonomi ve Finans Bölümü, University of the West of England (UWE Bristol) işbirliği ile düzenlenen Ekonomi, Finans ve Yönetim Konferansının İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde bu yıl ikincisini gerçekleştirdi.  İstanbul’da gerçekleşen konferans yoğun ilgi gördü. Bu yılki teması; “21. Yüzyılın Sorunları (Challenges of The 21st Century)” olan konferans tam olarak içinde bulunduğumuz zamanın ekonomik sorunları ve güçlükleri gibi konuları ele almıştır.
3-4 Mayıs’ta 5 oturum olarak düzenlenen konferansta Prof. Lukomon OYEDELE ve Dr. Amittandra MITTRA gibi daha birçok önemli konuşmacılar ağırlandı. Burada;  gelir dağılımı adaletsizliği, fazla bilgi ve bilgi akışının yanlış olması, teknolojinin gelişmesi ve genç işsizlik gibi daha birçok konu konuşulmuş ve katılımcılar bilgilendirilmiştir. Oturumların sonunda ise her konuşmacıya sunumlarından dolayı teşekkür edilerek sertifikaları verilmiştir.

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01