SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Times Higher Education Asia 2019'da ‘Yılın Uluslararasılaşma Stratejisi’ alanında dünyanın en iyileri arasında

21.05.2019 Sal 11:46

Asya’nın en iyi üniversitelerinin belirlendiği ve yükseköğretimin Oscar’ı olarak bilinen Times Higher Education Asia (THE ASIA) 2019 sonuçlandı. İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ), ‘Yılın Uluslararasılaşma Stratejisi’ ile dünyada 7 üniversitenin finale kaldığı değerlendirmede Türkiye’den tek üniversite olarak yer aldı.

Times Higher Education Asia 2019
THE ASIA üniversiteler zirvesi en başarılı Asya Üniversitelerini bir araya getirdi. Ödül verilen kategorilerde yüzlerce başvuru arasından finale kalan en iyi üniversiteler kurulan stantlarla, özel oturumlardaki sunumlarla politikalarını, stratejilerini ve faaliyetlerini anlattı.

Ödül törenine İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Mütevelli Heyeti Başkanı Abdülkadir Gayretli, Rektör Prof. Dr. Burhan Aykaç ve Akreditasyondan ve Kaliteden Sorumlu Rektör Yardımcısı ve Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölüm başkanı Prof. Dr. Nail Öztaş katıldı. Ödül töreninde İstanbul Gelişim Üniversitesi'nin sunumunu Prof. Dr. Nail Öztaş yaptı.


Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01