ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET

Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret Bölüm Başkanı 2018-2019 Bahar Dönemi Açılış Mesajı

13.02.2019 Çar 03:09

İstanbul Gelişim Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Metin UYAR'ın 2018-2019 Bahar Eğitim-Öğretim Dönemi Açılış Mesajı

Bölüm Başkanı Mesajı
Değerli Öğrencilerimiz ve Çalışma Arkadaşlarım;

İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Uluslararası İşletmecilik ve Tİcaret Bölümü olarak 2018-2019 eğitim yılında öğrencilerimize işletme ve ticaret bilimleri adına değişen dünyanın ihtiyaçlarını karşılayacak ve kendilerini geliştirip daha iyi ifade edebilecekleri yenilikçi bir eğitimle bahar dönemine artan hızla devam edeceğiz. Bu doğrultuda uluslararası eğitim işbirlikleri ve profesyonel eğitim kadromuzla öğrencilerimize niteliksel donanım kazandırıp uluslararası platformlarda rekabet edebileceği bireyler olmalarında katkı sağlayacağız. Bunun yanı sıra ülkesinin çıkarlarını koruyabilecek ahlaki değerlere sahip toplum yararını önemseyen, insana değer veren, üretken, yenilikçi, kararlarını savunabilecek özgüvene ve kendini doğru ifade etme becerisine sahip, ekip çalışmasına uyum sağlayacak vizyoner olmaları içinde kaliteli akademik kadromuzla bahar döneminde de hedeflerimiz doğrultusunda beraberliğimizi sürdüreceğiz. 
2018-2019 Akademik yılı bahar döneminde tüm öğrencilere, akademik ve idari personelimize başarılar ve mutluluklar dileriz.

Saygı ve Sevgilerimle.

Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret Bölüm Başkanı
Dr. Öğr. Üyesi Metin UYAR

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01