İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi

Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
 İGÜ'de Erasmus Günleri


Takım çalışmalarına yönelik faaliyetler, birbirinden eğlenceli oyunlar, gastronomi bölümü tarafından düzenlenecek mutfak atölyesi, sınırsız müzik ve daha pek çok sürpriz aktivite bu etkinlikte sizleri bekliyor.


Sevgili öğrencilerimiz

Erasmus+ Programı'nın tanınırlığını ve bu programa yönelik projelerin görünürlüğünü artırmak, potansiyel yararlanıcıları Erasmus+'tan yararlanmaya teşvik etmek  amacıyla 2018 yılından bu yana Erasmus Günleri (#ErasmusDays) etkinlikleri düzenlenmekte olup, ülkemiz ile birlikte tüm Avrupa'da  çeşitli görünürlük, yaygınlaştırma ve bilgilendirme faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. 14-15-16 Ekim 2022 tarihlerinde Avrupa Komisyonu ve Türkiye Ulusal Ajansı işbirliği ile Erasmus Programına dahil olan bütün üniversitelerin Erasmus günleri etkinlikleri ile kutlanacaktır.

Erasmus Günleri kapsamında İstanbul Gelişim Üniversitesi Erasmus Koordinatörlüğü olarak bu yıl ilk kez gerçekleştireceğimiz Erasmus Şenliklerine katılımınız bizleri mutlu edecektir. Takım çalışmalarına yönelik faaliyetler, birbirinden eğlenceli oyunlar, gastronomi bölümü tarafından düzenlenecek mutfak atölyesi, sınırsız müzik ve daha pek çok sürpriz aktivite bu etkinlikte sizleri bekliyor. 

14-15 Ekim 2022 tarihlerinde İGÜ Erasmus Koordinatörlüğü Erasmus Şenlikleri'nde sizleri aramızda görmek bizi çok mutlu edecektir.