İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi

Reklamcılık
 17. Felis Ödülleri Sahiplerini Buldu


Reklam sektörünün en iyileri, Türkiye'de ve Azerbaycan'da bir sürü kategoride Felis ödüllerine kavuştu. Zorlu PSM’de düzenlenen ödül töreni Simge Fıstıkoğlu’nun sunuculuğunda gerçekleşti. Felis 2022’nin ikinci gecesinde toplam 92 Felis, 139 Başarı Ödülü ve 7 Büyük Ödül sektörün önde gelen reklam ajanslarına takdim edildi.


Bu yıl 17. kez düzenlenen Felis Ödülleri’nde Tribal Worldwide Istanbul Yılın Yaratıcı Ajansı seçildi. Rafineri ise Yılın Bağımsız Ajansı oldu. Yılın Reklamvereni unvanını Unilever alırken Yılın Markası unvanını ise Vodafone Türkiye elde etti. Felis ödüllerinde bu yıl ilk kez Yılın Müşteri İlişkileri Ekibi de belirlendi. Bu unvanı almaya hak kazanan müşteri ilişkileri ekibi de Tribal Worldwide İstanbul ekibi oldu.

İlk Felis Azerbaycan Ödülleri
Zorlu PSM’de düzenlenen Felis Ödül Töreni’nin ikinci gecesinde bu yıl ilki düzenlenen Felis Azerbaycan’da da ödüller sahiplerini buldu. 20 Felis’in Azerbaycan’ın en iyi kampanyalarına dağıtıldığı gecede dokuz Felis’i evine götüren Endorphin, Felis Azerbaycan’a damga vurdu. Ajans, aynı zamanda Yılın Yaratıcı Ajansı unvanına da layık görüldü.
17. Felis Ödülleri’nde ikinci gece açıklanan kazananlara buradan ulaşabilirsiniz.