İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi

Lojistik Yönetimi (İngilizce)
 Dünya Çapında 4PL Lojistik Sektörünün 2030'a Kadar 89,9 Milyar Dolara Ulaşması Bekleniyor


"4PL Lojistik Pazar Payı, Büyüklük, Eğilimler, Sektör Analizi Raporu, Türe Göre, Son Kullanıcıya Göre; Bölgeye Göre; Segment Tahmini, 2022 - 2030" raporu ResearchAndMarkets.com'un sunumuna eklendi.


         Yeni bir araştırmaya göre, küresel 4PL lojistik pazar büyüklüğünün 2030 yılına kadar 89,95 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor. Rapor, mevcut pazar dinamikleri hakkında ayrıntılı bir fikir veriyor ve gelecekteki pazar büyümesi hakkında analiz sağlıyor.

         Büyük ölçüde imalat endüstrisi tarafından gelen lojistik hizmetlere yönelik artan talep, distribütörler ve üreticilerden gelen kolay lojistik prosedüre yönelik artan ihtiyaçla birleştiğinde, pazar büyümesinin başlıca itici faktörleridir. Ek olarak, çeşitli kuruluşlar gelişmiş müşteri hizmetleri, esneklik ve genel işletme maliyeti sunuyor ve bu da kuruluşları tedarik zinciri satıcılarını seçmeye teşvik ediyor.

         Ayrıca, e-ticaret sektörünün potansiyel büyümesi, dünya çapında pazar büyümesi için daha da kazançlı fırsatlar yaratan küçük ve büyük ürünlerin teslimi için bu hizmetlere olan ihtiyacı artırmaktadır.

         Bu rapor hakkında daha fazla bilgi için  https://www.researchandmarkets.com/r/sthl9j adresini ziyaret edebilirsiniz.