İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi - iisbf@gelisim.edu.tr


 İİSBF Lojistik Yönetimi Bölümü ile Fasdat Gıda Arasında Paydaş Protokolu İmzalandı

İstanbul Gelişim Üniversitesi-İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Lojistik Yönetimi Bölümü ile Fasdat Gıda Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında paydaş protokolü imzalandı.
Protokol İktisadi idari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kenan Aydın ile Fasdat Gıda Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Cem Kurdoğlu tarafından imzalandı. İmza töreninde Lojistik Yönetimi Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Kadir Mersin ile Fasdat Gıda İK Müdürü Emre İnanç Kayatürk de bulundular.

Merkezi İstanbul Beşiktaş’ta olan ve başta Burger King olmak üzere Türkiye’de 1.600’ün üzerinde fast food restoranına hizmet veren Lojistik Firması FASDAT, bu hizmetlerini; Gebze, Hadımköy, Ankara, Antalya, İzmir, Muğla ve KKTC depolama ve dağıtım merkezleri ile sağlamaktadır. Şirket ayrıca Gürcistan, Makedonya ve KKTC’de hizmet vermektedir. Lojistik Yönetimi Bölümü öğrencilerimiz başta staj olmak üzere teknik gezi gibi fırsatlarla lojistik sektörünü yakından tanıma fırsatı bulacaklardır. Ayrıca, üniversite-sanayi işbirliği kapsamında lojistik alanında uzman yöneticilerin deneyimlerini öğrencilerimizle paylaşmaları sağlanacaktır.