İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi - iisbf@gelisim.edu.tr


 Değişim Yönetimi ve İletişimi Konulu Söyleşi Düzenlendi

19 Nisan Cuma Günü, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü akademik kadrosu ve öğrencileri, "Değişim Yönetimi ve İletişimi" konulu söyleşi için bir araya geldi. K Blok Firnas Oditoryum'da düzenlenen etkinlik, katılımcıların değişim süreçlerini daha iyi anlamalarına ve etkin bir iletişim kurmalarına yönelik önemli bilgiler sunmayı amaçladı.
Etkinliğin moderatörlüğünü bölüm başkanı Doç. Dr. Sarp Bağcan üstlendi. Katılımcılar, Pepsico İç İletişim ve Değişim İletişimi Yöneticisi Mahmut Sipahi'nin deneyimlerinden ve bilgilerinden faydalandı. Sipahi, değişim yönetimi süreçlerinin temel prensipleri ve etkin iletişim stratejileri hakkında katılımcılara değerli bilgiler aktardı.
''Değişim yönetiminin önemi gün geçtikçe artarken; sektördeki değişim yöneticiliğine olan talep de yükseliyor''Etkinlik boyunca katılımcılara, değişim yönetiminin günümüz iş dünyasında giderek artan önemi ve kurumlar için değişim yöneticiliğine olan talep hakkında önemli perspektifler sunuldu. Ayrıca, çevrenin korunması ve yapay zeka gibi konuların gelecekte kurumsal değişimlere yapması muhtemel kritik etkiler üzerinde duruldu.Söyleşi, interaktif bir sunum formatında gerçekleşti. Etkinlikte ayrıca, katılımcıların sorular sormaları için interaktif oturumlara da yer verildi. Katılımcılar, etkinlik sayesinde değişim süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetme becerilerini geliştirme fırsatı bulurken, kurum içi iletişim stratejilerini güçlendirmeye yönelik pratik bilgi ve ipuçları da edindiler.Haberler

Tüm Haberler