İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi - iisbf@gelisim.edu.tr


 Fakülte Dekanımız Prof. Dr. Kenan Aydın’a Ödül

Radyo, TV ve Sinema Bölümü organizasyonluğunda gerçekleşen ve fakültemizin ev sahipliğini üstlendiği 5. Fotofilm Uluslararası Kısa Film Festivali Gerçekleşti. 24-26 Nisan 2024 tarihleri arasında İİSBF Firnas Oditoryum’da gerçekleşen festivalin ödül gecesinde fakülte dekanımız Prof. Dr. Kenan Aydın, festivale katkılarından ve ev sahipliğinden dolayı 2 ödül birden takdim edildi.
Festival, 3 gün süren film gösterimleri ve söyleşilerinin ardından Cuma günü yoğun katılımla gerçekleşen ödül töreniyle sinemaseverlerle buluştu. Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’müzden Dr. Öğr. Üyesi Özlem Tuğçe Keleş’in Festival Direktörü, Arş. Gör. Bilge İpek’in Festival Koordinatörü olduğu festivalin Kurucu Başkanı Mehmet Oflazoglu iken Radyo, TV ve Sinema Bölümü’müzden Dr. Öğr. Üyesi Selda Tunç Subaşı Ana Jüri Başkanı, Dr. Öğr. Üyesi Güler Canbulat ve Dr. Öğr. Üyesi Erdem Türkavcı ise Festival Danışmanı oldu. Ana Jüri’de Radyo, TV ve Sinema Bölümü Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Nisa Gülener Yıldırım, Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Aysun Kaya Deniz ve Yeni Medya ve İletişim Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Eren Efe yer aldı.

ANSAM Kültür Derneği katkılarıyla hazırlanan ve Paris Youality Uluslararası Kısa Film Festivali'nin partner olduğu Fotofilm Festivali’nde Youality Kurucu Başkanı Kamran Rasdodzadeh ve Amauty de Tarle, İstanbul Gelişim Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimleri Fakültesi’e ve İİSBF Radyo, TV ve Sinema Bölümü’ne teşekkürlerini iletti.

Fakülte Dekanımız Prof. Dr. Kenan Aydın’ın ödül gecesindeki konuşmasını ve festival videosunu Youtube hesabımızdan izleyebilirsiniz.

Dekanımız Prof. Dr. Kenan Aydın'ın 5. Fotofilm Uluslararası Kısa Film Festivali'ndeki Ödül Konuşması
Fakültemizin Ev Sahipliğini Üstlendiği 5. Fotofilm Uluslararası Kısa Film Festivali
Haberler

Tüm Haberler