İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi


 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi Sertifikaları Sahiplerini Buldu!

İstanbul Gelişim Üniversitesi TSE ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi, 68 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. 2 gün süren eğitimlerde “Kalite nedir?” sorusu üzerinde durulurken, Kalite Yönetim Sisteminin öğrencilere sağlayacağı katkılardan da bahsedildi.
Eğitmen Semra Şenel tarafından verilen eğitimlerin sonunda yapılan sınavda başarılı olan öğrencilere, İstanbul Gelişim Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Abdülkadir Gayretli ve Rektör Sayın Prof. Dr. Bahri Şahin tarafından sertifikaları teslim edildi.

SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA HEDEFLERİ’NE KALİTE EĞİTİMLERİYLE DEVAM EDİLİYOR

Birleşmiş Milletler’in 17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi’ne göre ekolojik, ekonomik ve çevresel sürdürülebilirlik uygulamalarını üniversite bünyesine entegre ederek gelişmeye devam eden İGÜ, kalite anlayışını hem eğitimde hem de öğrenci memnuniyetinde gösterdi. Üniversite, geçtiğimiz günlerde  “Şimdi İGÜ’de Kalite Zamanı” diyerek öğrenci şikâyetlerini değerlendirmesi ve kısa sürede çözüme ulaştırması sonucunda kalitesini tescillemiş, aynı zamanda da Kalite Yönetim Sistemi Eğitimlerini ara vermeden devam ettirmişti.

8-9 Ağustos tarihleri arasında öğrencilerine, genel kalite kavramlarının ele alındığı  TSE ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi veren İGÜ, öğrencilerin kariyer hayatlarında ve yaşamları boyunca kullanabilecekleri “Kalite Yönetim Sisteminin kurulması, sürdürülmesi ve sürekli iyileştirilmesi için gerekli olan temel bilgilerin” aktarılmasını sağladı. Türk Standartları Enstitüsü Eğitim Müdürlüğü’nden Eğitmen Semra Şenel tarafından verilen eğitimlerde pratik çalışmalar ve vaka analizleri de yer aldı. TSE ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi sonrasında yapılan sınavda başarılı olan öğrencilere sertifikaları takdim edildi.Haberler

Tüm Haberler